Videa

Jaké materiály a technologie používáme při výrobě kuchyní Cool? Následující videa ukáží více...

Blum Aventos

Aventos používaný v kuchyních COOL je špičkový zvedací mechanismus s plynulým dovíráním dvířek a v horním zdvihu bude vždy perfektně držet. Samozřejmostí je i doživotní záruka a snadné seřízení.


Blum panty s tlumením

Do kuchyní COOL používáme panty s velkým uhlem otevírání pro snadný přístup ukládání předmětů. Dovírání s tlumením je tiché, takže už nehrozí žádné bouchání s dvířky. Panty nejsou přidělány na vruty, ale jsou usazeny do hmoždinek, které po roztažení vytvoří nejpevnější spoj, kterého lze docílit.

 


Blum tandembox

Kvalitní systém zásuvek tandembox s výjimečnou nosností 50 kg (oproti běžným 25-30 kg ) je již ve standartu kuchyní COOL a nic se za něj nepřiplácí. Vysoká variabilita vnitřního uspořádání Vám nabízí si jednotlivé zásuvky doplnit tak, aby vyhovovaly Vašim náročným požadavkům.


Rohové moduly

Různé rohové systémy Vám umožní kvalitnější přístup do jinak těžko přístupných prostor. Zvolení konkrétního typu záleží na druhu předmětů, které chcete ukládat a na dispozici kuchyně. V kuchyni, kde chcete použít převážně široké zásuvky, se doporučuje použít i řešení pomocí slepého rohu.