Návrhy kuchyní

Po osobním jednání telefonicky nebo na kuchyňském studiu, kde si ujasníme Vaše požadavky na moderní kuchyň, Vám nakreslíme návrh kuchyně. Na domluvené schůzce se případně návrh kuchyně upraví co do uspořádání a hlavně se vyřeší barevně, aby odpovídal Vašim jedinečným představám. Jako jediní máme na našich kuchyňských studiích kuchyň na zkoušku, pomocí které Vám kuchyň sestavíme v reálném rozměru přímo na našem kuchyňském studiu. Samozřejmostí je i cenová nabídka kuchyně. S výrobou a návrhy kuchyní máme již 15-ti letou zkušenost a mnoho poznatků Vám můžeme předat ve formě návrhu kuchyně a kvality provedení. Pro lepší představu jaké kuchyně navrhujeme a vyrábíme a kolik stojí si prohlédněte ve fotogalerii kuchyní COOL zpracované pro zákazníky.

Chceme se našim klientům maximálně věnovat a z tohoto důvodu jsme nuceni zpoplatnit první konzultaci kuchyně částkou 500 kč. Věříme, že tato částka odradí ty, kteří chtějí jenom návrh a o kuchyň od nás nemají vůbec zájem. Ušetřený čas budeme raději věnovat vážným zákazníkům. Další konzultace pro doladění návrhu jsou stále zdarma.


Návrh v programu PRO100

nám můžete také poslat a my Vám ho naceníme a případně na osobní schůzce u nás na kuchyňském studiu můžeme návrh kuchyně doladit k Vaší spokojenosti.

Program můžete stáhnout z oficiálních stránek. Svojí kuchyň poté můžete sestavit pomocí modulů, které jsou ke stažení na této stránce dole.

 1. otevřete nový projekt.
 2. vyplňte údaje (nepovinné).
 3. vyplňte rozměry místnosti.
 4. ve spodní liště zadejte plán (půdorys).
 5. v nástrojích otevřete knihovnu a COOL moduly.
 6. začněte spodními skříňkami, přetažením pomocí myši umisťujte na místo v plánu.
 7. kliknutím na modul se rozbalí menu, otočte vlevo či otočte vpravo - otočte dle potřeby.
 8. přidávejte další jednotlivé moduly.
 9. nakreslete pracovní desku pomocí objektu (značka) v pravé liště
 10. upravte rozměr pracovní desky (šíře 600, výška 38, délka dle potřeby), myší lze dodatečně změnit rozměry dílce i v plánu. Stejně se postupuje i při zakreslení soklové lišty (výška soklu 150 mm)
 11. upravte polohu dílce (levá strana dle potřeby, výška 875, zadní strana dle potřeby), myší lze dodatečně změnit umístění dílce i v plánu.
 12. pro kreslení horních skříněk si zvolte typ stěny, na kterou začnete umisťovat horní skříňky (severní, jižní, západní, východní).
 13. v knihovně se vraťte zpět a vyberte horní skříňky - následně vyberte typ horních skříněk, se kterými začnete pracovat.
 14. přetažením z knihovny pomocí myši umisťujte do prostoru kuchyně. Pro přesnější můžete v rozměrech upravit polohu skříněk.
 15. pro osazení kuchyně spotřebiči použijte v knihovně odkaz prvky a umístěte je stejným způsobem jako horní skříňky.
 16. pro změnu barev nejdříve na spodní liště zadejte perspektivu.
 17. v knihovně otevřete materiály COOL, vybraný materiál pomocí myši přeneste na díl, kde chcete změnit barvu .
 18. nejnovější demoverze pogramu bohužel nepodporuje ukládání projektu a proto pro zaslání Vámi vytvořeného projektu dodržujte následující body:
 19. Nejprve zapněte štítky (tlačítko s visačkou napravo od žluté žárovky), které nám usnadní orientaci ve Vámi použitých modulech.
 20. Pootočte si pohled na projekt tak, aby byl celý dobře vidět a udělejte snímek obrazovky (případně jich udělejte více). Pro zachycení dané části obrazovky použijte ve windows program "Výstřižky" nebo zachyťte obrazovku klávesou PrintScreen / PrtScn a zachycený snímek vložte pomocí funkce kopírovat do kreslícího programu (např. "Malování").
 21. Hotovo. Uložené náhledy projektu nám zašlete na email pro vytvoření cenové nabídky. Děkujeme

Soubory ke stažení